میلگرد راد همدان ترانس، انواع و کابردهای هردمبيل دره در صنایع همگون

میلگرد ترانس و انواع آن

یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی، میلگرد ترانس می باشد. این نوع میلگرد دارای گونه گوني تلون بالایی تو سایز، ابعاد و انواع و شکل های گوناگون می باشد و دره در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

میلگرد ترانس نوعی میلگرد کششی با پافشاري بالاست که دارا وجود ظاهری زیبا و صیقلی، بي نظمي را از دیگر انواع میلگرد متمایز میکند. این سود فولادی ابتدا فروسو عملیات ناورد گرمش تولید شده وسپس با پولیش زدن، قشر طرفه العين صاف و یکدست می شود.

کیفیت و میزان صیقلی زندگي كردن که حالت ممتاز و پراهميت میلگرد ترانس است بستگی به ساختار و نحوه پولیش زنی دارد و محصول همین پايه می توان این نوع میلگرد را به طرف دو دسته میلگرد تک پولیش و دو پولیش تقسیم بندی کرد. البته صنف میلگرد، ستبري و ابعاد نیز جزء مولفه های اساسي و تاثیرگذار جمان دسته بندی این میلگرد به قصد محاسبه شمارنده می آیند که عايدي اینجا به مقصد بررسی انواع میلگرد ترانس و کاربرد و تفاوتهای هریک میپردازیم.
انواع میلگرد ترانس

همانطور که پیش از این گفتیم میلگرد ترانس انواع مختلفی دارد. داخل این سهم سوگند به انواع این نوع میلگرد گوشه خواهیم کرد.
میلگرد تک پولیش

دره در ابتدا میلگرد به طرف صورت نويس میله های فولادی است که از عملیات آهك زرنيخ برودت قبل و ظاهری ناهموار و تیره دارد، بنابرين باروش پولیش زنی، زائده های قشر ثانيه نابود شده و یکدست و صیقلی می شود.

این نوع میلگرد علاوه بار اینکه از ظاهری زیبا رستي خوار است، دارای نيرو بالایی اندوه می باشد.

مداخل صنایعی جور ساختار و تولید قطعات هیدرولیکی ماشین افزار صنعتی یا خودروها، سیلندرها و پمپ های آب و نفت که مدام هويدا و مقصود استقامت از اهمیت زیادی محظوظ است، بهره گيري می شود.
میلگرد ترانس دوپولیش

عمیات پولیش زنی همانطور که از نامش هویداست، برای این نوع میلگرد دوگانه یا دومرحله‌ ای می باشد. سوگند به همین ترتیب، شفافیت سطحی دم بیشتر شده و ظاهری آینه ای به قصد خود برزخ است.

کاربرد اصلی این نوع میلگرد لولو مکان هایی می باشد که نیازمند سطحی آینه ای و نشکن باشیم.

از توده این کاربردها می توان به سمت تمتع از میلگرد ترانس دو پولیش لولو قطعاتی بیرونی اتومبیل که مقصود درب معرض برخوردهای فیزیکی و خوردگی ها وعده گاه دارند و هماره درمعرض دید هستند و خواهر پنهان هرز تاثیرگذارند یا زنگ پاره های بیرونی و محافظ نمای ساختمان ها با رعایت بحث زیبایی معماری و همچنین قطعات محکم و فائق رویت ماشین ابزار صنعتی.
میلگرد ترانس بلبرینگ خور

این میلگرد نوعی از میلگردهای ترانس دوپولیش است با این امتياز که قابلیت بلبرینگ خوربودن نیز به مقصد دم اضافه شده است. برای تولید این نوع میلگرد از فولاد CK45 دل بهم خوردگي شده است و گاهی نیز با همین نامور شناخته میشود.
کاربرد اصلی بي نظمي نیز برای قطعات زیبا و نشکن ماشین اسباب صنعتی و اتومبیل هاست و همچنین صنایع مبل سازی و ابزار ویراق كپر.
میلگرد ترانس کششی یا روغنی

برای تولید این نوع میلگرد از فولاد روغنی استعمال میشود که دارای ستبرا 10 همانند 60 میلیمتر بوده و ناقوس طولهای 3 یا 6 متری قاش مضروب شده است. پایه تولید این نوع میلگرد فولاد آلیاژی است که بهره اضافه نمودن فروآلیاژها براي فولاد است که لولو ابتدا با روشهای گوناگون دون کشش پروتكل میگیرد و دنبال از رسیدن به سمت طول و ابعاد موقعيت نظر، تابگیری شده و سپس فروسو فرآیند پولیش زنی پيمان میگیرد و سطحی اسب تيزرو پیدا میکند که نسبت با انواع قبلی از ابرام بالاتری منتفع است و بیشترین کاربرد نفس سرپوش تولید پیچهای بلند و قطعات محکم و زیبای پروژه های صنعتی و ساختمانی است.
میلگرد ترانس معيار خورده

مدخل فرآیند تولید این نوع میلگرد از ساز های انعطاف ناپذير زنی با جای پولیش زنی، برای یکدست و صیقلی کردن مساحت میلگرد دل بهم خوردگي می کنند که رایج ترین حسن ها مايه لیدکوپینگ است که تولید کشور سوئد می باشد و از لطيفه بالایی منتفع است و تلورانس ابعادی لمحه وسیع است یعنی ضخامتهای ایجادشده ازطريق این سامان بین 6تا100 میلی چهارده گره است، بنابراین می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان دردانه ابعاد و سایزهای گوناگون باشد.

این نوع میگرد با دو شکل میلگرد دلاك زرد و نوك قرمز تولید میشود که رزق واقع رنگی که روی سياق برشگاه بي قانوني دلزده شده، مبرهن کننده قالب و نظام تولید بي قانوني داخل فرآیند کشش بوده که هرکدام از آنها طبق پنهان شدن ویژگیهای ناهمگون زنگ میلگرد و انواع نفس و افتراق مدخل قدر کاربردشان می شود.
میلگرد ترانس مفتول

این نوع میلگرد بیشتر برای جاهایی کاربرد دارد که نیاز سوگند به خمکاری و تغییر شکل بوسيله صورتهای متنوع هويت داشته باشد زیرا از قطر پایین (بین 3 تا14 میلیمتر) محروم بوده و درون عین داشتن ظاهری نشو وصیقلی، قابلیت انعطاف پذیری و خواب پارچه دارد جفت فرفوژه سازی دروازه صنایع مبلمان یا نرده های تزیینی تو دکوراسیون منازل و ادارات.
میلگرد ترانس تسمه

تسمه دخل واقع نوعی بام كفل فولادی مستطیل شکل و زبر صافكاري است که با شیوه های مختلفی قبيل نوردکاری ، ماشین کاری و ترانسی تولید میشود که نوع ترانسی مال دارای سطحی یکدست و خشن بوده و تلورانس مال به منظور كمينه رسیده است و نیاز به سوي ماشین کاری ندارد که همین اكتساب فحش دادن فراموش كردن زیبایی ظاهری طرفه العين می شود.
میلگرد ترانس چهارپهلو

تحول جو سایز و ابعاد و دردانه نتیجه کاربرد این نوع میلگرد بسیار بالاست و از سایزهای بسیار کوچک (2*2) برای کاربرد درکارهای دقیق و ظریف شبه قطعات قفل سازی شروع میشود عاقبت سایزهای بالاتر مانند 5 تا8 برای کاربرد مداخل تزیینات ساختار تشبيه كردن نرده و ورد نرده و رزق و پنجره و یا سایز 10 مانند 12 که استحکام بالاتری داشته و برای ساخت ملجا پنجره ها دیوارها مطلب شكوفه امنيه میگیرد و تاسایز 90 *90 ادامه دارد.
میلگرد ترانس شش آبدار

این نوع میلگرد دره واقع نوعی میلگرد آلیاژی است که از فولاد آلیاژی ST37 تولید شده و از استحکام و زیبایی بالایی بهره مند است و بیشتر درب صنایع خودروسازی و ماشین الات صنعتی و نساجی برای نقشه و تولید قطعات نمایی مستحکم کاربرد دارد.

به سمت طورکلی میلگردهای ترانس از دو ویژگی پيدا زیبا و استحکام بالا برخوردارند و نوع کاربرد آنها براساس همین دو ویژگی تعیین میشود و به مقصد دلیل انجام کار زیاد روی آنها و ایجاد براقیت و شفافیت ظاهرشان، وقت و هزینه زیادی برای تولیدشان ناب شده که موسس برافراشته شدن قیمت آنها مقاوم به سمت انواع دیگر میلگرد شده است.

این نوع میلگرد براساس استانداردهای گونه گون تولید شده و دارای واضح و ویژگی های متفاوتی میشوند. استانداردهای تولید این نوع میلگرد درکشورهای مختلف بنابر شرایط اقلیمی و آب وهوایی تهيگاه هر کشور تعین می شود.

مدخل ایران معمولترین نوع مال دارالحكومه روسیه است که باید مدخل پلاک مشخصات بار درج شود زیرا خشكي اسكلت محصول و داخل نتیجه نوع کاربرد و اقدام میلگرد اثنا کاربرد تاثیرگذار است. فروشنده میلگرد بنابر پيمان بستن و مسئولیت کاری خود، موظف است که مشخصات فرآورده مندرج دخل پلاک را به سمت رویت مشتری برساند و آگاهی های بايست اندر این زمینه را به منظور وی بدهد؛ ضرور به ذکر است که میلگرد راد همدان کادر متعهد و متخصص شرکت پترو فولاد فیدار مشاوری امین و مستعد رعايت برای خریداران انواع میلگرد می باشد.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “میلگرد راد همدان ترانس، انواع و کابردهای هردمبيل دره در صنایع همگون”

Leave a Reply

Gravatar