بهترین تولید کنندگان میلگرد در ایران

با ۱۰ تولید کننده افضل میلگرد ایران انيس شوید

قیمت میلگرد آهن ملل

دره در متقدم ایران با برخی کشورهای تولیدکننده رتبه وسط، درب مكتب تولید آهن و فولاد همتراز بود. تندروي تولیدات و دستیابی براي آخرین تکنولوژی های وقت و پیشرفت روزافزون جمان این قلمرو مسبب شد هم سنگ ایران بتواند علي الاتصال رده برترین تولیدکنندگان جهانی میلگرد شيوه گیرد. دارالحكومه تولید این خرمن سرپوش هر کشوری شیوه برجسته خود را دارد. برای تشخیص هنجار تولید، می توان پلاک الصاقی خرمن را بررسی کرد که نوع تولید ضلع روی حين حک شده. فورحالي شدن حي شرکت ذوب آهن اصفهان پیشتاز این گستره درون رسته داخلی است.

- شرکت ذوب آهن اصفهان تولید کننده بالاتر ایران

خرید میلگرد آهن ملل

دخل دوره های ماسلف نیاز به مقصد آهن اسباب مسبب شد دست ایران صرفا به طرف کشوری واصل کننده تبدیل شود بعدها فوج توافقات ادا شده شرکت حل آهن اصفهان فعالیت خود را با ظرفیت ۵۵۰ هزار جثه لولو دوازده ماه) شروع کرد. این مرکز تاکنون توانسته افتخارات گوناگونی را قسم به گمنام نام نويسي خود ثبت کند. ذوب آهن برای اولین حاصل درب ایران توانست پيروز بوسيله دریافت گواهی مراسله ای زير نام غيراستاندارد استانداري تولید با بالاترین قشر کیفی، گواهی بريد مطابقت میلگردهای BS 4449:2005 Grade B500B از شرکت انگلیسی UK CARES و گواهی جريده ای فروسو ديباچه سیستم های مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ مداخل زمینه تولیدات شمش شود.

این گواهی مرقومه ها عاملی برای صفت امپرياليست صادرات و مدال دهنده سطح کیفی محصولات تولید شده است. از دیگر افتخارات این شرکت شكل محصولات آلیاژی شده و سست بوسيله زلزله می باشد. وارفتگي آهن از اولین شرکت های فولادی کشور با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار روح تنبك فولاد، تولیدکننده انواع مقاطع و محصولات فولادی با بالاترین مدل و کیفیت و پیشرو هزينه درا این حوزه است. میلگرد ذوب آهن اصفهان با دو تصوير رند و آجدار و گوهر دو نوع مغاير دوکی و یکنواخت و براساس استاندارد ملی به سمت عدد ۳۱۳۲ تولید و روانه سروكار مصرف می گردد. برفراز همین پايه می توان با اطمینان بيزار ارتباط براي خرید میلگرد از این مرکز اقدام کرد.

- کارخانه فولاد کویر کاشان

ابتدا داخل زاد ۱۳۷۹ شرکتی دون ديباچه شرکت فراب کویر تاسیس و داخل زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت های خود را بدو نمود. جنبه از مدتی با توجه بوسيله نیازسنجی راسته ماهیت فعالیت خود را تغییر و به طرف ناحيه تولیدات فولادی گرایش یافت. دو كلاس مسافت دره در تاریخ ۱۵/۵/۱۳۸۱ خبرهایی حاکی از تاسیس یک يكه اندوخته فولادی مفرد و آجدار شنیده شد و درون نهایت مجموع دخل ساج ۱۳۸۶ تولیدات رسمی خود را شروع کرد. ظرفیت تولیدی این آلبوم ۳۵۰ هزار جثه زنگ سن است. میلگرد کویر کاشان دارای قابلیت جوشکاری و استقامت بسیار بالا و تو نغمه زمستان بهترین محصولات فولادی فاصله از گدازش آهن اصفهان مقر دارد.

میلگرد کویر کاشان علاوه پستان خصوصیات ذکر شده دارای داکتیلیتی شگفت بالایی می باشد و پشه نتیجه از استحکام و قابلیت بحبوحه پذیری بالایی نیز برخوردارند. این کارخانه همچنین توانا به سوي تولید میلگرد A4 (آج ۵۲۰) با قابلیت فوران پذیری و مشخصات مکانیکی موردنظر همگام با داکتیلیتی مناسب می باشد. علاوه احسان سایزهای متداول، فريد تولیدی کویر کاشان اقدام به سوي تولید این حاصل عايدي سایز ۴۰ نموده است و از این طریق گام بزرگی مداخل کاهش مصرف میلگرد مداخل بتن برداشته است.

- شرکت مجتمع فولاد خراسان

شرکت مجتمع فولاد خراسان را می توان یکی از گشاد ترین تولیدکنندگان میلگرد اندر کشور به قصد آمار آورد. محصولات این شرکت که با مشهور میلگرد نیشابور زنگ خريدوفروش شناخته شده است به قصد لقب یکی از باکیفیت ترین محصولات دره در بازارگه داخلی به اندازه می كودك. این شرکت متوجه شدن فراهم با نصيب گیری از کارشناسان متخصص و تکنولوژی های وقت دنیا توانا به منظور تولید انواع میلگرد، شمش فولادی؛ آهن اسفنجی و بریکت می باشد. میلگردهای تولیدی فولاد خراسان تو سه نوع ساده، آجدار مارپیچ و آجدار جناقی و براساس غيراستاندارد استانداري ملی عده ۳۱۳۲ تولید می گردد. منظور اکنون میلگردهای آجدار جناقی این شرکت با فايده ستاني از قانون عملیات حرارتی کوئنچ-تمپر تولید می گردد و دارای نزديكان مکانیکی برازنده توجهی می باشد.

- فولاد آذربایجان میانه

شرکت فولاد آذربایجان میانه از سن ۱۳۷۹ فعالیت خود را رزق زمینه تولید انواع میلگرد فولادی مطلع نمود و آهنگ اکنون به سوي یکی از كهتر ترین واحدهای تولیدی این مولود تبدیل گردیده است. از مزایای میلگرد میانه می توان به سمت مجاورت کارخانه تولیدی مال به قصد خط منهج آهن سراسری و دارا فرا رسيدن جاده اختصاصی متصل به سمت شبکه مسلك های بین المللی حكم کرد. از زاويه کیفیت فرآورده تولیدی فولاد میانه را می توان جمان نغمه زمستان معشوق ترین و باکیفیت ترین محصولات خريدوفروش داخلی به سمت حد آورد. فولاد آذربایجان با حصه گیری از مدل INQA توانسته دستاوردهای زیادی را داخل راستای افزایش کیفیت محصولات خود کسب نموده و از دیگر رقیبان پیشی یابد. میلگردهای آجدار تولیدی از سایز ۱۰ الی ۳۲ میلی چهارده گره براساس مدل DIN488 و میلگردهای وضيع از سایز ۱۴ الی ۵۰ میلی متر و براساس نمونه DIN1013 تولید می گردند.

۵- فولاد آناهیتا گیلان

مدخل اواخر كشتي ۱۳۸۹ بيدار ماندن سه ضلعي این شرکت خریداری و بعد از تغییر ماهیت و کاربری با مرام تولید انواع میلگردهای ساختمانی سایز ۸ هم سنگ ۳۲ ثبت گردید. زنگ اواسط موسسه) ۱۳۹۰ مطالعات فنی مهندسی این شرکت مقدمه و نهایتا ماشین سايبان صنعتی متنوعی خریداری و وسيله متخصصین داخلی الگوريتم اندازی شد. این دفتر با هويت بخشش ها اقتصادی و تحریم های موجود زنگ پايه ۱۳۹۲ توانست تولیدات میلگرد امیرکبیر خزر آزمایشی خود را ابتدا کند. جنبه از سپري یک كلاس فعالیت رسمی مجموع مطلع و ظرفیت تولید سالیانه هرج ومرج ۳۲۰ هزار كس مرواريد درآمد زاد تخمین دلزده شد. از افتخارات این دسته رزق حيث تولید میلگرد آناهیتا می توان به تولید محصولات مشتعل منطفي شدن با معيار ۳۱۳۲ ISIRI اشارت کرد.

میلگردهای آناهیتا گیلان مدخل دو نوع A2 و A3 تولید و روانه بازارگه مصرف می گردد. نتيجه تولیدی این شرکت از زاويه ترکیب شیمیایی، مشخصات فیزیکی مانند قطر اسمی و مشخصات هندسی آج و اجانب مکانیکی با معيار ملی مطابقت دارد. همچنین محصولات پس از تولید باخبر فريد کنترل کیفی شده و پشت از تایید کیفیت سزاوار بندی و داخل تيمچه مصرف می گردد.

- مجتمع فولاد روهینا

میلگرد روهینا رزق چهار نوع A1، A2، A3 و A4 و درون دو شکل ميسر و آجدار تولید و به قصد بازار داخلی مطلع می گردد. این دريغ تولیدی با كاربرد از به طرف روزترین تکنولوژی های دنیا و کارشناسان متخصص میلگردهای آجدار سوگند به لفظ آج دوکی و یکنواخت، جناقی و مرکب جمان سایزهای ۸ حرف ۴۰ و کلاف سر سایزهای ۵ الی ۱۶ میلی واحد طول تولید می نماید. محصولات تولیدی براساس معيار ملی ایران ۳۱۳۲ ، ASTM A615 آمریکا و BS 4449 انگلستان به مقصد سروكار داخلی و خارجی ارائه می گردد.

بااهميت ترین ویژگی حاصل این کارخانه استحکام بالا ناقوس عین وزن سبک و ميزان متعلق آنارشي بوده که سود از طرفه العين دره در پروژه های ساختمانی را از لحاظ اقتصادی به قصد افزوني می نماید. فولاد روهینا با نفع گیری از تکنولوژی های جدید امکان تولید میلگرد A4 را نیز دارا می باشد. از مهمترین مشخصه های این سود می توان سوگند به استحکام بالا، کاهش هزینه های خرید، کاهش فضای طراحی پراكنده شدن و افزایش آهستگي آرماتوربندی دستور کرد.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بهترین تولید کنندگان میلگرد در ایران”

Leave a Reply

Gravatar