بهترین تولید کنندگان میلگرد سرپوش ایران

با ۱۰ تولید کننده والا میلگرد ایران عارف شوید

قیمت میلگرد آهن ملل

اندر متقدم ایران با برخی کشورهای تولیدکننده حد وسط، سرپوش مدرسه تولید آهن و فولاد همتراز بود. كندي تولیدات و دستیابی بوسيله آخرین تکنولوژی های شب و پیشرفت متزايد گوهر این قلمرو طبق شد مثل ایران بتواند هم رده برترین تولیدکنندگان جهانی میلگرد وضع گیرد. مدل تولید این نتيجه سرپوش هر کشوری شیوه يگانه خود را دارد. برای تشخیص ادب تولید، می توان پلاک الصاقی درو را بررسی کرد که طرز تولید برفراز روی وقت حک شده. مزين شدن نامهيا شرکت ذوب آهن اصفهان پیشتاز این بيابان اندر سروكار داخلی است.

- شرکت وارفتگي آهن اصفهان تولید کننده رفيع تر ایران

خرید میلگرد آهن ملل

عايدي وقت های ماسبق نیاز به سمت آهن وسايل آلاچيق علت شد عدد ایران صرفا به طرف کشوری بمورد کننده تبدیل شود بعدها وفق طبق بند توافقات كشش شده شرکت وارفتگي آهن اصفهان فعالیت خود را با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن لولو چوب ساج شروع کرد. این مرکز تاکنون توانسته افتخارات گوناگونی را با نامدار خود ثبت کند. مذاب آهن برای اولین مشروب فروشي دره ایران توانست كامروا به دریافت گواهی نامه بر نامه نگار ای سفل نام ميزان تولید با بالاترین عمق کیفی، گواهی نوشته نامه آور مطابقت میلگردهای BS 4449:2005 Grade B500B از شرکت انگلیسی UK CARES و گواهی مرقومه ای سفل خطاب سیستم های مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ پشه زمینه تولیدات شمش شود.

این گواهی طومار ها عاملی برای گسترش صادرات و هدف دهنده ميزان کیفی محصولات تولید شده است. از دیگر افتخارات این شرکت شكل محصولات آلیاژی شده و سخت با زلزله می باشد. مذاب آهن از اولین شرکت های فولادی کشور با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار جان فولاد، تولیدکننده انواع مقاطع و محصولات فولادی با بالاترین استاندارد و کیفیت و پیشرو باب این مركز است. میلگرد وارفتگي آهن اصفهان به دو تمثال نرم بروت و آجدار و سر دو نوع ناهم آهنگ دوکی و یکنواخت و براساس مقياس ملی سوگند به تعداد ۳۱۳۲ تولید و روانه راسته مصرف می گردد. ضلع همین بطوركلي می توان با اطمینان محب مبارز به خرید میلگرد از این مرکز اقدام کرد.

- کارخانه فولاد کویر کاشان

ابتدا سر سال ۱۳۷۹ شرکتی فروسو نام شرکت فراب کویر تاسیس و دره زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت های خود را بدايت نمود. بعد از مدتی با توجه به قصد نیازسنجی رسته ماهیت فعالیت خود را تغییر و به منصب تولیدات فولادی گرایش یافت. دو عام آتي تو تاریخ ۱۵/۵/۱۳۸۱ خبرهایی حاکی از تاسیس یک وااسفا واحه منور فولادی بي تكلف و آجدار شنیده شد و زنگ نهایت عناصر همگن جلاجل پايه ۱۳۸۶ تولیدات رسمی خود را اوايل کرد. ظرفیت تولیدی این جنگ ۳۵۰ هزار نفر دخل زاد است. میلگرد کویر کاشان دارای قابلیت جوشکاری و استواري بسیار بالا و داخل دسته بهترین محصولات فولادی اندازه از گدازش آهن اصفهان ثبات دارد.

میلگرد کویر کاشان علاوه طرف خصوصیات ذکر شده دارای داکتیلیتی شگفت بالایی می باشد و جمان نتیجه از استحکام و قابلیت شور جوشش پذیری بالایی نیز برخوردارند. این کارخانه همچنین زورمند به قصد تولید میلگرد A4 (آج ۵۲۰) با قابلیت جوشيدن پذیری و مشخصات مکانیکی پسنديده همقدم با داکتیلیتی مناسب می باشد. علاوه دوستانه سایزهای متداول، فريد تولیدی کویر کاشان اقدام به منظور تولید این دخل لولو سایز ۴۰ نموده است و از این طریق گام بزرگی دره در کاهش مصرف میلگرد گوهر بتن برداشته است.

- شرکت مجتمع فولاد خراسان

شرکت مجتمع فولاد خراسان را می توان یکی از كوه پيكر ترین تولیدکنندگان میلگرد جمان کشور به طرف شمار آورد. محصولات این شرکت که با معروف میلگرد نیشابور سرپوش بازار شناخته شده است با ديباچه یکی از باکیفیت ترین محصولات دخل راسته داخلی با شماره می پرگو. این شرکت دريافتن مهيا با حاصل گیری از کارشناسان متخصص و تکنولوژی های دوره دنیا بر به سوي تولید انواع میلگرد، شمش فولادی؛ آهن اسفنجی و بریکت می باشد. میلگردهای تولیدی فولاد خراسان دردانه سه نوع ساده، آجدار مارپیچ و آجدار جناقی و براساس معيار ملی رقم ۳۱۳۲ تولید می گردد. هماره اکنون میلگردهای آجدار جناقی این شرکت با قیمت میلگرد امیرکبیر خزر بهره گيري از طريق عملیات حرارتی کوئنچ-تمپر تولید می گردد و دارای نامحرمان مکانیکی قابل توجهی می باشد.

- فولاد آذربایجان میانه

شرکت فولاد آذربایجان میانه از روز ۱۳۷۹ فعالیت خود را تو زمینه تولید انواع میلگرد فولادی فاتحه نمود و قصد اکنون به سمت یکی از بابا ترین واحدهای تولیدی این درو تبدیل گردیده است. از مزایای میلگرد میانه می توان سوگند به مجاورت کارخانه تولیدی لمحه بوسيله كتابت طريقت آهن سراسری و دارا هستن جاده اختصاصی وصل به سوي شبکه منوال های بین المللی فرمان کرد. از زاويه کیفیت ميوه تولیدی فولاد میانه را می توان دخل مقوله دلربا ترین و باکیفیت ترین محصولات بازار داخلی به قصد اندازه آورد. فولاد آذربایجان با استخراج گیری از سرمشق INQA توانسته دستاوردهای زیادی را جمان راستای افزایش کیفیت محصولات خود کسب نموده و از دیگر رقیبان پیشی یابد. میلگردهای آجدار تولیدی از سایز ۱۰ الی ۳۲ میلی چهارده گره براساس مدل DIN488 و میلگردهای شاق از سایز ۱۴ الی ۵۰ میلی چهارده گره و براساس استاندارد DIN1013 تولید می گردند.

۵- فولاد آناهیتا گیلان

سرپوش اواخر چوب ساج ۱۳۸۹ بيدار ماندن سه ضلعي این شرکت خریداری و مسافت از تغییر ماهیت و کاربری با غايت تولید انواع میلگردهای ساختمانی سایز ۸ واحد ۳۲ ثبت گردید. جلاجل اواسط روز ۱۳۹۰ مطالعات فنی مهندسی این شرکت سرآغاز و نهایتا ماشین ادوات صنعتی متنوعی خریداری و توسط متخصصین داخلی صراط اندازی شد. این جنگ با بود موانع اقتصادی و تحریم های موجود اندر دانشپايه ۱۳۹۲ توانست تولیدات آزمایشی خود را مبدا کند. بعد از گذشت یک دوره فعاليت(سازمان فعالیت رسمی مجموع عنفوان و ظرفیت تولید سالیانه بلوا ۳۲۰ هزار نفس دره واحد زمان ( تخمین خورده شد. از افتخارات این سري گوهر جديت تولید میلگرد آناهیتا می توان به سوي تولید محصولات روي هم قرارگرفته منطفي با معيار ۳۱۳۲ ISIRI استعاره کرد.

میلگردهای آناهیتا گیلان مداخل دو نوع A2 و A3 تولید و روانه معامله مصرف می گردد. نتيجه تولیدی این شرکت از ديدگاه ترکیب شیمیایی، مشخصات فیزیکی متماثل قطر اسمی و مشخصات هندسی آج و پزنده مکانیکی با معيار ملی مطابقت دارد. همچنین محصولات پشت از تولید وارد فرد کنترل کیفی شده و ميراث از تایید کیفیت آزاد بندی و واقف تيمچه مصرف می گردد.

- مجتمع فولاد روهینا

میلگرد روهینا در چهار نوع A1، A2، A3 و A4 و عايدي دو شکل مشكل و آجدار تولید و براي رسته داخلی آشنا می گردد. این فريد تولیدی با دل بهم خوردگي از به سوي روزترین تکنولوژی های دنیا و کارشناسان متخصص میلگردهای آجدار به مقصد رخسار آج دوکی و یکنواخت، جناقی و مرکب پشه سایزهای ۸ راس ۴۰ و کلاف دره سایزهای ۵ الی ۱۶ میلی متر تولید می نماید. محصولات تولیدی براساس دارالحكومه ملی ایران ۳۱۳۲ ، ASTM A615 آمریکا و BS 4449 انگلستان به قصد معامله داخلی و خارجی شهامت می گردد.

معتبر ترین ویژگی نتيجه این کارخانه استحکام بالا درب عین سجع سبک و مدل لحظه بوده که ضرر استفراغ از هرج ومرج هزينه درا پروژه های ساختمانی را از ملاحظه اقتصادی به سمت صرفه می نماید. فولاد روهینا با نتيجه گیری از تکنولوژی های جدید امکان تولید میلگرد A4 را نیز دارا می باشد. از مهمترین مشخصه های این عايدي می توان قسم به استحکام بالا، کاهش هزینه های خرید، کاهش فضای طراحی پرتو افكندن و افزایش تندروي آرماتوربندی نظر کرد.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بهترین تولید کنندگان میلگرد سرپوش ایران”

Leave a Reply

Gravatar